Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras
Įmonės kodas: 192013926
Odminių g. 12, LT-01122 Vilnius

Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti informaciją be NISC sutikimo draudžiama.

 • Spausdinti
 • Aplankykite mus Facebook puslapyje
 • užsiprenumeruokite RSS naujienas

Paieška

Užsiregistravusiems NVO bazėje

UŽSIREGISTRUOTI Į NVO BAZĘ

Pamiršote slaptažodį?

NVO duomenų bazės projektas


Prisijungimams naudoti galite šiuos:

 • administratorius@nisc.lt (slaptažodis: nisc2014)
 • organizacija@nisc.lt (slaptažodis: nisc2014)
 • institucija@nisc.lt (slaptažodis: nisc2014)


Duomenų bazės turinys PDF formatu

 •       

Peržiūrėti NVO duomenų bazės projektą

Kalendorius

2017 Gruodžio renginiai

PirAntTreKetPenŠešSek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PirAntTreKetPenŠešSek

Kontaktai

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras

 • Įmonės kodas: 192013926
 • Odminių g. 12, LT-01122 Vilnius
 • El. paštas info@nisc.lt
 • LT367044060001096326, SEB bankas 70440

Parašykite mums

Projektai (archyvas)Projektas ,,Europos savanoriškos veiklos 2011 metų viešinimo renginiai“ Nr. NSPP1-1


Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2011 m. įgyvendino LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą ,,Europos savanoriškos veiklos 2011 metų viešinimo renginiai“.

 

 

2011 m. buvo paskelbti Europos savanoriškos veiklos metais, kurie skirti didesniam žmonių įtraukimui į savanorišką veiklą, sąmoningumo didinimui ir praktiškai pagalbai savanorišką veiklą organizuojančioms ir administruojančioms institucijoms. Ištisus 2011 metus Europos Sąjungos šalyse buvo organizuojamas Europos savanoriškos veiklos metų turas, kuris suteikė galimybę įvairaus profilio organizacijoms, dirbančioms su savanoriais pristatyti ir viešinti savo veiklą bei pritraukti potencialius savanorius. Tai taip pat puiki galimybė sutelkti politikos formuotojus ir valdžios atstovus efektyviam dialogui dėl savanorių statuso ir palankesnių sąlygų savanoriškai veiklai sudarymo.

Projekto tikslas - siekiant pabrėžti savanorių darbo svarbą, paskatinti daugiau žmonių imtis šios veiklos ir spręsti su ja susijusias problemas, Europos savanoriškos veiklos metais buvo siekiama

Keturi pagrindiniai projekto tikslai:

 •  sumažinti kliūtis savanoriškai veiklai ES;
 •  suteikti galių savanorių organizacijoms ir gerinti savanoriškos veiklos kokybę;
 •  atlyginti už savanorišką veiklą ir ją pripažinti;
 •  informuoti apie savanoriškos veiklos reikšmę ir svarbą.

Turas Vilniaus miesto Rotušėje vyko 2011m. birželio 21-23 dienomis, kurio metu nuo ryto iki vakaro lankytojai turėjo galimybę:

 • dalyvauti konferencijoje ir diskusijose su ekspertais savanoriškos veiklos klausimais;
 • dalyvauti savanorių apdovanojimuose;
 • išgirsti tikras savanorių istorijas ir susipažinti su įvairių organizacijų veikla;
 • apsilankyti atvirame NVO erdvių centre.


Projekto laikotarpis: 2011 m. sausis – gruodis


Kontaktai:
Projekto vadovė Olia Žuravliova Surdokienė , el. p. olia@nisc.ltarchyvas

 • Lietuvos identitetas - tautų mozaika


  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, kartu su partneriu VšĮ EUROPOS NAMAI, įgyvendina projektą "Lietuvos identitetas - tautų mozaika", kuris yra bendrai finansuojamas iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014–2020 metų nacionalinės programos lėšų. 

  Projekto tikslas - skatinti toleranciją, kuria siekiama santykių gerinimo ir tarpusavio supratimo tarp trečiųjų šalių piliečių, asmenų be pilietybės ir Lietuvos visuomenės.

  Projekto uždaviniai – įgyvendinti toleranciją skatinančią viešinimo kampaniją ir surengti viešus renginius – diskusijas su visuomene ir tiksline grupe. 

  Prasidėjus pabėgėlių krizei Lietuvos gyventojai vis įtariau žvelgia į kitataučius, tačiau tyrimai rodo, jog dauguma Lietuvos gyventojų niekada nebuvo susitikę ir nebendravo su šiais žmonėmis. Dėl to projektu siekiama supažindinti Lietuvos gyventojus su į Lietuvą atvykusiais trečiųjų šalių piliečiais. 

  Projektu siekiama parodyti Lietuvos visuomenei trečiųjų šalių piliečių teikiamą pridėtinę vertę, atskleisti, kad jų gyvenimas ir mokymasis Lietuvoje yra naudingas ir atskirai bendruomenei, ir visai šaliai. Trečiųjų šalių piliečiai, dalyvaudami įvairiose savirealizacijos programose, vykdydami savanorišką ar darbinę veiklą socialinėse, kultūros, aplinkosaugos ar kitose organizacijose, tiesiogiai prisidės prie Lietuvos visuomenės gerovės kūrimo, o jų bendra veikla su Lietuvos savanoriais leis skirtingų kultūrų žmonėms vienas kitą pažinti, įveikti stereotipus, surasti sėkmingiausias bendravimo ir bendradarbiavimo formas.

  Projektas vykdomas nuo 2017 m. birželio 9 d iki 2019 m. birželio 8 d.

  Kontaktai:

  Projekto vadovė Olia Surdokienė, tel. nr. 8 670 36796, el. p. olia@nisc.lt


  plačiau
 • NVO sektoriaus stiprinimas savivaldybėse


  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2015 m. įgyvendina LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos NVO institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2015 metais programos finansuojamą projektą ,,NVO sektoriaus stiprinimas savivaldybėse“.


  plačiau
 • Nevyriausybinių organizacijų ir valstybinių institucijų bendradarbiavimo stiprinimas (NOVIBEST)


   

   

  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras kartu su LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2013-2015 m. įgyvendina Europos Socialinio fondo finansuojamą projektą ,,Nevyriausybinių organizacijų ir valstybinių institucijų bendradarbiavimo stiprinimas (NOVIBEST)“.
   

   


  plačiau
 • Tarpkultūrinė savanorystė trečiųjų šalių piliečių integracijai


   

   

  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras kartu su LCC tarptautiniu universitetu 2013-2014 m. įgyvendina Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracijai finansuojamą projektą ,,Tarpkultūrinė savanorystė trečiųjų šalių piliečių integracijai“.
   

   


  plačiau
 • Projektas ,,Mes pasirengę“ Nr. ONG-ED⁄2007⁄136-048


                        

  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2009-2012 m. įgyvendino Europos Komisijos finansuojamą projektą ,,Mes pasirengę“.

   

   


  plačiau
 • Projektas ,,Jaunieji piliečiai veiksme“ Nr. JLS 2008⁄FRC-1


   


  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2009-2011 m. įgyvendino Europos Komisijos finansuojamą projektą ,,Jaunieji piliečiai veiksme“.

   


  plačiau
 • Projektas ,,Baltarusijos pilietinės visuomenės įgalinimas socialinių problemų sprendimu“ Nr. Europe AID⁄127989⁄L⁄ACT⁄BY


   

   

  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2010-2012 m. įgyvendino Europos Komisijos finansuojamą projektą ,, Baltarusijos pilietinės visuomenės įgalinimas socialinių problemų sprendimui".

   

   


  plačiau
 • Projektas ,,Europos savanoriškos veiklos 2011 metų viešinimo renginiai“ Nr. NSPP1-1  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2011 m. įgyvendino LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą ,,Europos savanoriškos veiklos 2011 metų viešinimo renginiai“.

   

   


  plačiau
 • Projektas ,,Nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimas Lietuvoje“ Nr. 2004-LT008-NVO-1EEE⁄NOR-02-020


   

  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2010 - 2011 m. įgyvendino projektą ,,Nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimas Lietuvoje“ pagal NVO programą pagal Europos ekonomines erdvės ir Norvegijos finansinį mechanizmą, finansuojamą EEA ir Norvegijos fondo.

   

   


  plačiau
 • Projektas ,,Skurdo mažinimo formulė 10x10“ Nr. LT-EY210-015⁄D4-59


   


  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2011 m. įgyvendino       Europos Socialinio fondo Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis finansuojamą projektą ,,Skurdo mažinimo formulė 10*10=0“.

   


  plačiau
 • Projektas ,,NVO ir savivaldybių bendradarbiavimo modelių plėtra“ Nr. CH-5-FM-1⁄04


   

  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2013-2014 m. įgyvendina Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos finansuojamą projektą ,,NVO ir savivaldybių bendradarbiavimo modelių plėtra“.
   

   


  plačiau
 • Projektas ,, Pilietinių iniciatyvų stiprinimas Vakarų Lietuvoje“ Nr. CH-5-FM-1⁄15


   

  Juliaus Liudviko Vynerio labdaros ir paramos fondas kartu su partneriu, Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru, gyvendina projektą ,,Pilietinių iniciatyvų stiprinimas Vakarų Lietuvoje“, finansuojamą Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos.


  plačiau
 • NVO sektoriaus informacijos sklaida


   

  Projektas, skirtas įgyvendinti nevyriausybinio sektoriaus plėtros 2011-2013 metų programos įgyvendinimo 1.1 priemonę.


  plačiau
 • Projektas „Lietuvos pilietiškumo žemėlapis“ Nr. VP1-2.2-ŠMM-10-V-02-009


  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras 2011-2013 m. įgyvendina Europos Socialinio fondo finansuojamą projektą „Lietuvos pilietiškumo žemėlapis“.


  plačiau


nauji įrašai